Zajęcia online „Tradycje świąteczne na świecie” w tyskiej bibliotece pedagogicznej

W grudniu br. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej im. J. Lompy w Katowicach Filii w Tychach organizowane są zajęcia online pod tytułem: „Tradycje świąteczne na świecie”.

Spotkania online dedykowane są uczniom klas I-III szkół podstawowych.

Nauczycieli zainteresowanych wzięciem udziału wraz z uczniami w zajęciach prosimy o nadsyłanie zgłoszeń drogą mailową na adres: tychy@pbw.katowice.pl . W mailu prosimy o podanie imienia i nazwiska nauczyciela, nazwy szkoły, klasy oraz proponowanego terminu zajęć.

Zasady uczestnictwa:

  1. Spotkania online odbywać się będą od 02.12.2021 r. do 22.12.2021 r. – w poniedziałki, środy i piątki pomiędzy godziną 12.00 a 15.00 oraz we wtorki i czwartki pomiędzy godziną 10.00 a 13.00,
  2. Szacowany czas trwania spotkania maksymalnie 40 minut.
  3. Uczniowie wraz z nauczycielem uczestniczą w spotkaniu przebywając w klasie szkolnej i oglądają transmisję wydarzenia na platformie Microsoft Teams udostępnionej przez nauczyciela.
  4. Na adres e-mailowy nauczyciela zostanie wysłany link do spotkania zatytułowany „Zajęcia online w tyskiej bibliotece pedagogicznej – Tradycje świąteczne na świecie”, poprzez który należy dołączyć do wydarzenia.
  5. Wymagany sprzęt: komputer z dostępem do Internetu, projektor, głośnik.

Zachęcamy serdecznie  do współpracy w zakresie organizacji spotkań.